Referentka z grawerem

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: referentki
  • Dostępność: DOSTĘPNY

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 47,97 zł / szt. 59,00 zł / szt.
  • pobranie (u kuriera), Przedpłata przelewem OFF-LINE, Płatność kartą kredytową, płatność na miejscu, Autopay - karta kredytowa, Paynow (płatność BLIK lub przelew on-line), odbiór własny z przedpłatą

Wykonujemy najczęściej referentki mosiężne o średnic 20 mm. Na referentkach grawerujemy znaki.
Referentka funkcjonuje w zestawie z plombowniczkami do pomieszczeń.

Referentka to rodzaj metalowej pieczęci  wykorzystywanej na potrzeby plombowania zabezpieczającego drzwi, kasy, sejfy, pojemniki czy szafy pancerne. Dzięki swej konstrukcji znajdują jednak znacznie szersze zastosowanie, ponieważ są idealnym rozwiązaniem w przypadku worków na klucze czy bezpiecznych saszetek, które plombuje się przy użyciu plasteliny.
 
Referentki najczęściej wykonywane są z mosiądzu , a ich spód opatrzony jest grawerowanym symbolem lub napisem będącymi oficjalnymi znakami instytucji lub firmy. W zależności od preferencji klienta referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej. Ich standardowa średnica wynosi 20 mm, a wygodne kółeczko przymocowanie do ich wierzchniej części pozwala na wygodne używanie narzędzia, a także przymocowanie go do kluczy. Mogą być również wykonywane zgodnie z projektem klienta, z uwzględnieniem dowolnej wielkości, przekraczającej standardowe wymiary zarówno w zakresie samej referentki, jak i grawerowanego na niej znaku, tłoczonego w głąb lub na wyskok. 
 
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom stosowanym w czasie produkcji i wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, referentki produkowane są z dużą precyzją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. 
 
Referentki to bardzo popularny sposób plombowania, stosowany w wielu instytucjach zarówno w sektorze państwowym, jak i prywatnym. Doskonale sprawdzają się w firmach, a także w urzędach czy bankach, gdzie niezbędna jest ochrona wielu ważnych dokumentów. Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności.


Referentka grawerowana laserem 

Dowolna treść, numeracja, symbole. 

materiał: mosiądz
średnica referentki: 20mm