Jak przygotować materiały do wykonania tabliczek do pucharów i statuetek?

 

Jak przygotować projekt do wykonania dedykacji?

Możesz przygotować i wysłać do nas mejlem projekt przygotowany samodzielnie - korzystając z szablonów

Jeśli projekt mielibyśmy wykonać my, prześlij materiały graficzne do nas.

Na tabliczce może znaleźć się tekst oraz grafika - zdjęcie, logo. Proszę brać pod uwagę, że tabliczki mają ograniczone wymiary podane w szablonach. Im więcej tekstu, tym mniejsza czcionka. Tekst i grafikę rozmieszczamy wg naszego doświadczenia. Jeśli masz konkretne sugestie co do rozmieszczenia tekstu czy zastosowania odpowiedniej czcionki, napisz to w zleceniu lub materiałach z projektem.

Dopuszczalne formaty plików.

Przyjmujemy różne rodzaje plików. Treści można wysłać w treści mejla albo załączonym pliku z edytora tekstowego ( doc, txt). Grafiki zdjęć w zależności od wybranej formy personalizacji: przy nadruku kolorowym, wszelkie pliki graficzne w tym Corel Draw wersja 18. Materiały do wygrawerowania logo powinny być przesłane w grafice wektorowej. Możliwe są odstępstwa w sprawie których prosimy o kontakt z grafikiem grafika@bil-cup.pl

Skąd pobrać szablony?

Do wykonania projektów tabliczek z dedykacją na pucharach i statuetkach odlewanych można posiłkować się naszymi szablonami. Należy wybrać osobny - dedykowany szablon dla wybranego pucharu czy statuetki kierując się symbolem statuetki.

Szablony znajdziesz je na dedykowanej STRONIE.

Gdzie dostarczyć materiały?            

Samą treść na tabliczki można wpisać w oknie UWAGI które pojawi się w dalszej części składania zamówienia.

Materiały do zamówień można również wysłać na adres trofea@bil-cup.pl który jest na bieżąco monitorowany. W temacie mejla proszę wpisać numer zamówienia nadanego przez sklep lub nadanego przez pracownika podczas wizyty w naszym sklepie stacjonarnym.